ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

«Проголосити котів співмешканцями Хмельницького»: влада розгляне ще одну петицію

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1688
Електронну петицію
Електронну петицію "Захист кішок" розглянуть на засіданні виконавчого комітету. Фото: Надії Свінціцької

Петиція набрала понад 500 необхідних голосів.

Хмельницькому міському голові направили для розгляду електронну петицію "Захист кішок", збір підписів на підтримку якої завершено. Як повідомляють у прес-службі міськради, станом на 6 серпня петицію підписали 506 осіб з 500 необхідних.

Автор звернення Ірина Дзіковська пропонує визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Хмельницького та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства. Також вважають за необхідне дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, оскільки вони знищують гризунів, які розносять інфекцій.

«Слід приділити увагу питанню їхнього розмноження, а саме проведенню заходів з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування домівок. Що потрібно зробити? Відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями Хмельницького - повноправними вільними жителями. Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкової території, зробити відповідні доповнення до повноважень. Хмельницькому – бути гуманним до тварин містом!», - йдеться у тексті петиції.

Електронне звернення розглянуть на одному із засідань виконавчого комітету міської ради.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую