ye-logo.v1.2

Три дні, щоб перевчитися: освітяни області готуються до роботи в нових умовах

Суспільство 1870
Освітяни три дні навчатимуться працювати по-новому
Освітяни три дні навчатимуться працювати по-новому. Фото: зі сторінки SKL

Головне питання - розвиток системи управління освітою в контексті створення повних шкіл для Нової української школи.

Три дні в області, у різних місцях і населених пунктах, триватиме семінар «Розвиток системи управління освіти в контексті створення опорних шкіл та Нової Української школи». 

Як забезпечити якісну освіту в школах? Які фактори впливають на якість освіти? Як забезпечити рівний доступ до якісних освітніх послуг? Як наблизити послуги позашкіля до дітей з сільських територій? Які проблеми фінансування закладів освіти сьогодні виникають в громадах і чому? Відповіді на ці та інші питання з'ясовуватимуть пеагоги.

“Сьогодні ми живемо у час реформ, час змін. Хочеться, щоб ці зміни були дійсно позитивними. Нова українська школа має на меті дати молодому поколінню справді якісну освіту. Маємо створити такі умови, щоб дітям хотілося йти на навчання, щоб вони могли не лише спілкуватися з однолітками, а й отримувати ґрунтовні знання, що дозволять їм надалі стати успішними та продовжити розбудову нашої країни”, - зазначив, відкриваючи семінар, голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий.

Варт зазначити, що цього року для області з дербюджету виділено 99,8 млн грн на розвиток освіти.

У програмі роботи семінару – лекції, інтерактивні заходи, практична гра. 

Захід організований Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування і відбувається за підтримки Програми ULEAD з Європою та компанії SKL International.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую