ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому на площі Свободи запрацював «Фонтан закоханих»

Суспільство 8924

Вартість об'єкту – близько 5 мільйонів гривень.

Сьогодні, 15 серпня, в обласному центрі запустили ще один фонтан. Близько року його будували на площі Свободи і має він назву «Фонтан закоханих». Окрім самого фонтану, облаштували територію навколо нього. Як розповів начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок, усі роботи обійшлись міському бюджету у близько 5 мільйонів гривень.

«Орієнтовно років 10 не працював фонтан на площі Свободи. У тій конфігурації, якій він існував колись, - виглядав набагато бідніше, ніж зараз. Вартість оновленого фонтану близько 5 мільйонів. Це разом із площею, підпірними стінками, лавками», - зазначив Василь Пилипович.

За його словами, тендер на будівництво фонтану виграла одна із тернопільських фірм. Підприємство, до речі, працювало над більшістю таких же об'єктів благоустрою у самому Тернополі.

Запуску фонтану найбільше тішились діти

«У місті є ще чотири фонтани, які потребують ремонту. Це два у парку Шевченка та стільки ж на Майдані Незалежності. Останні повністю вичерпали свій ресурс, проте поки їх реконструювати не будуть», - додав начальник.

Ближче до дитячого майданчика зробили ще один маленкий фонтан

«Фонтан закоханих» працюватиме за графіком від сьогодні, 15 серпня, з 11:00 до 22:00 години. У разі дощу, цей розклад будуть коригувати. Також планують встановити камери відеоспостереження.

Хлопці не гаяли часу і полізли у воду

У темну пору фонтан буде підсвічуватись
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую