ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Півроку пробудуть в Україні четверо бангладешців, яких затримали в лісі у Шепетівському районі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 496
Ніхто з цих 4 бангладешців не перетинав державний кордон на в'їзд в Україну законним шляхом
Ніхто з цих 4 бангладешців не перетинав державний кордон на в'їзд в Україну законним шляхом

У суді чоловіки пояснили, що їхали на футбол до Німеччини.

Хмельницький міськрайонний суд надав дозвіл затримати на 6 місяців для ідентифікації 4 громадян Народної Республіки Бангладеш. Як повідомляють у прес-службі суду, після завершення процедури їх примусово видворять.

«Чоловіки під виглядом вболівальник футболу, оскільки це полегшувало перетин кордону, в липні цього року, приїхали до Російської Федерації, а звідти, транзитом через Україну, мали намір потрапити до Федеративної Республіки Німеччина. Правоохоронці виявили чоловіків у лісосмузі біля села Климентовичі Шепетівського району. У них не було документів, що посвідчують їх особу», - йдеться у повідомлені суду.

Додають, що ніхто з цих 4 бангладешців не перетинав державний кордон на в’їзд в Україну законним шляхом. В судовому засіданні іноземці, які були забезпечені перекладачем для участі в судовому засіданні, пояснили, що їх перевозили через кордон автомобілем, документи в них відібрали двоє невідомих чоловіків, що їх перевозили та покинули в лісі. На час розгляду справи іноземці просили повернути їх якнайшвидше до рідної країни.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас