ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

На Хмельниччині горіли торф’яники

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 826
Рятувальники ліквідували пожежу торфу
Рятувальники ліквідували пожежу торфу. Фото: km.dsns.gov.ua

Площа займання сягала двох гектарів.

Вчора, 26 серпня о 18:00 до оперативно-координаційного центру Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій області надійшло повідомлення про пожежу торфу на відкритій території Терновецької сільської ради села Сохуженці Ізяславського району Хмельницької області.

Негайно до місця виклику прибули рятувальники, які констатували, що через велику площу горіння (близько 2 гектара), є необхідність залучення додаткових сил та засобів.

«На місце пожежі працювало 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 28 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів з Ізяславського, Шепетівського району та Нетішина», - повідомляють в прес-службі відомства.

Додають, процес гасіння пожежі ускладнювався віддаленістю природних джерел води, відтак надзвичайникам довелось прокладати рукавну лінію протяжністю понад 1,6 кілометрів за допомогою пожежно-насосної станції та рукавного автомобіля.

«Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу торфу локалізовано о 20:00 та повністю ліквідовано о 20:50. Нещасних випадків на пожежі не було. Причина пожежі – спалювання сухої рослинності невстановленою особою. Підрозділи ДСНС на місці події здійснюють чергування, щоб не допустити повторного займання торфу», - повідомляють надзвичайники.

Рятувальники закликають населення бути обережним та не перебувати поряд з небезпечними місцями, адже торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий ґрунт людей і техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 6-8 і більше метрів. У цих ділянках після вигорання зберігається висока температура, тому людина, провалившись, може загинути.

 

На місце пожежі працювало 6 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 28 чоловік особового складу

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую