ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Початок опалювального сезону у Шепетівці, ймовірно, знову затягнуть

Суспільство 951
Шепетівський міський голова стверджує, що опалювальний сезон знову під загрозою зриву
Шепетівський міський голова стверджує, що опалювальний сезон знову під загрозою зриву. Фото: автора

Енергогенеруюче підприємство не виконує рішення сесії міськради.

Уже не перший рік у Шепетівці опалювальний сезон розпочинається зі значним запізненням. Як розповів міський голова Шепетівки Михайло Полодюк під час засідання колегії Хмельницької ОДА, швидше за все, цей рік не стане виключенням. Та все ж в місті готуються до початку опалювального сезону 2018-2019 року.

«У Шепетівці 349 багатоповерхівок, у них на 80% запланованих робіт уже провели. Так само на 80% навчальні заклади забезпечені стабільним опаленням. Встановлені модульні котельні у всіх комунальних дитячих садочках та лише у 40% шкіл. Вже виділено 3,5 мільйони на те, щоб закупити ще модульні котельні для шкіл і встановити до початку холодів», - каже міський голова.

За його словами, усі заходи, наради та перемовини із керівництвом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не дали результатів. Майно не передали у комунальну власність і багатомільйонний борг досі не погашений

«Зараз справою займається господарський суд. Там вирішується питання щодо скасування договору концесії. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовляється передавати майно до вирішення ситуації в суді. Є домовленість про те, що коли майно все ж передадуть, нам сприятимуть у підписанні договору щодо постачання газу. На сьогодні відмова нового керівництва від передачі майна призводить до того, що Шепетівка знову у підвішеному стані», - зазначив Михайло Полодюк.

Додав, що серед 6 тисяч міських квартир, власники 1500 написали заяву і відключились від централізованої системи й перейшли на індивідуальну. Ситуація критична, бо люди не знають чого чекати.

Олександр Пустовойт запевнив, що опалювальний сезон в Шепетівці розпочнеться вчасно

Натомість керівник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт каже, що зрив торішнього опалювального сезону стався не через них, а через ПАТ «Шепетівкагаз», які не дали доступу до газоходів. Окрім того, 9 мільйонів гривень боргу не сплатило «Шепетівське підприємство теплових мереж» в якості відшкодування за від’єднанні раніше від мережі об’єкти.

«Є рішення судів, на підставі якого ми відстоюємо свою правову позицію про те, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не було винним у зриві минулого опалювального сезону. Ми проводимо роботу з НАК “Нафтогаз України” щодо отримання договору на постачання газу для опалювального сезону. На підприємстві немає заборгованості по зарплаті та відсутні борги перед «Шепетівкагаз» за транспортування та розподілення газу. Я впевнений, що сезон розпочнеться вчасно» - зазначив генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександр Пустовойт.

Нагадаємо, що минулого року на сесії Шепетівської міськради депутати вирішили розірвати відносини з концесіонером ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Згідно із рішенням, останні мали передати усе майно «Шепетівському підприємству теплових мереж», а аборгованість НАК “Нафтогаз України” у 53 мільйони гривень планували реструктуризувати на п’ять років. Саме це рішення енергогенеруюче підприємство оскаржує у судах. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую