ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанин доводить у суді, що був у зоні АТО

Суспільство 1612
Чоловік хоче через суд довести, що має право на статус учасника АТО
Чоловік хоче через суд довести, що має право на статус учасника АТО. Фото: galinfo.com.ua

Чоловік звернувся до суду із заявою про встановлення факту його безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Чоловік черед суд намагається довести, що брав участь в антитерористичній операції, перебував безпосередньо в районах АТО у період її проведення з листопада 2017 року по березень 2018 року.

Як повідомляє прес-служба суду, заявник зазначив, що на підставі наказів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Головного управління Національної поліції в Донецькій області знаходився в зоні проведення АТО. У цей час він проходив стажування на посаді інспектора сектору превенції Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області в період з листопада 2017 року по березень 2018 року та виконував завдання передбачені Законом України «Про боротьбу з тероризмом».

"Заявнику компетентним органом відмовлено в надані статусу учасника бойових дій, з чим молодий чоловік категорично не згоден, тож просить в судовому порядку встановити факт його безпосередньої участі в антитерористичній операції.
Наразі суд відкрив провадження по справі та призначив справу до судового розгляду", - повідомляє прес-секретар суду Алла Плінська.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую