ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Хмельничанин доводить у суді, що був у зоні АТО

Ангеліна Мовчан Суспільство 780
Чоловік хоче через суд довести, що має право на статус учасника АТО
Чоловік хоче через суд довести, що має право на статус учасника АТО. Фото: galinfo.com.ua

Чоловік звернувся до суду із заявою про встановлення факту його безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Чоловік черед суд намагається довести, що брав участь в антитерористичній операції, перебував безпосередньо в районах АТО у період її проведення з листопада 2017 року по березень 2018 року.

Як повідомляє прес-служба суду, заявник зазначив, що на підставі наказів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Головного управління Національної поліції в Донецькій області знаходився в зоні проведення АТО. У цей час він проходив стажування на посаді інспектора сектору превенції Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області в період з листопада 2017 року по березень 2018 року та виконував завдання передбачені Законом України «Про боротьбу з тероризмом».

"Заявнику компетентним органом відмовлено в надані статусу учасника бойових дій, з чим молодий чоловік категорично не згоден, тож просить в судовому порядку встановити факт його безпосередньої участі в антитерористичній операції.
Наразі суд відкрив провадження по справі та призначив справу до судового розгляду", - повідомляє прес-секретар суду Алла Плінська.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас