ye-logo.v1.2

Робили досліди та вирізали аплікації: у хмельницькому парку Шевченка освітні заклади презентували свою діяльність

Суспільство 2767

Педагоги організували "Фабрику освітніх ідей".

Сьогодні, 30 серпня, в парку ім..Т.Шевченка, що в обласному центрі, заклади освіти міста демонстрували свою діяльність. Вже вдруге у Хмельницькому відбувається «Фабрика освітніх ідей», яку ініціював міський департамент освіти та науки.

«Заклади загальної середньої освіти, позашкільної, дошкільної освіти показують свою діяльність. Таким чином, заряджаємо натхненням дітей та учителів на новий навчальний рік. Минулого року такий захід відбувався у парку Чекмана, цьогоріч вирішили змінити локацію, щоб більше маленьких хмельничан могли долучитись», - розповідає заступник директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Світлана Губай.

За її словами, презентували свою роботу у парку Шевченка біль 20 навчальних закладів та кілька громадських організацій, які працюють із дітьми. «Фабрика освітніх ідей» - це своєрідне нагадування і підготовка до старту навчального року.

Кілька локацій зайняли учні міського ліцею №17. Школярі разом з учителями демонстрували різноманітні досліди із фізики та хімії. Одинадцятикласник Дмитро Войтко показував властивості рідини, яку використовують для бронежилетів.

Школярі демонстрували різноманітні хімічні досліди

«Якщо в рідину повільно запихати руку, вона її пропускає. Але при швидкій дій, коли по ній, наприклад, вдарити, то атоми зжимаються і рідина стає твердою. За таким принципом влаштовані рідкі бронежилети, які також зараз використовуються на сході країни. Тоді куля попадає в жилет, але рідина приймає удар на себе і захищає», - каже Дмитро.

Дехто випробував спецрідину молотком

Як відбувається навчання у новій українській школі демонстрували педагоги Хмельницької спеціалізованої школи І ступеня №30. Учителька початкових класів Майя Вікторівна розповідає, батькам хочуть довести, що новації в освітній сфері зовсім не страшні.

Найменші разом з батьками малювали крупою

«Ми показуємо, як діти навчаються через гру. Наша школа має два експериментальних класи, які працюють за системою нової української школи. Хочемо продемонструвати батькам, щоб вони не боялися новацій, а звернули увагу на те, як дітям цікаво навчатись через гру», - додала педагог.

Нагадаємо, що уже за кілька днів, 3 вересня, хмельницькі школярі сядуть за парти. Освітяни підготували розклад святкових лінійок по навчальних закладах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую