ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коли породіллі Хмельниччини отримають обіцяні державою бейбі-бокси

Суспільство 3311
Поставку бейбі-боксів затримують
Поставку бейбі-боксів затримують. Фото: uamodna.com

Постачання затримують.

Ще з першого вересня цього року сім'ї при народженні дитини мали отримати набір із двадцяти п'яти необхідних речей для новонароджених діток. Про це повідомляли у Мінсоцполітики наприкінці серпня. Та, наразі, постачання так званого «пакунку малюка» затримуються по всій Україні. Хмельниччина не стала винятком.

«Через те, що вносились зміни у постанову уряду, сталася затримка. Наразі наша область перерахувала гроші за пакунки. Замовили їх запасом 1500 штук лише на вересень, та чи надійдуть вони всі, поки невідомо. Імовірно, що постачання розіб’ють на три партії, тобто перша буде лише 500 штук», - розповідає заступник директора обласного департаменту соцзахисту Микола Дідик.

За його словами, учора, 3 серпня, департамент отримав лист від Мінсоцполітики, в якому вказано, що перша поставка буде з 10 вересня. Далі бейбі-бокси розподілять між пологовими будинками міст та районів.

«Ті породіллі, які виписуються цими днями, згодом отримають свої пакунки у будь-якому разі. При виписці мами мають написати заяву і залишити її в пологовому. Департамент соцзахисту постійно на зв’язку із медзакладом, тому, як тільки бейбі-бокси надійдуть, породіллі зможуть прийти до пологового і там їх забрати», - додав Микола Миколайович. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую