ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Спецпризначинець, який втратив на війні зір та ногу, бігтиме на марафоні у США

Ангеліна Мовчан Суспільство 820
Марафон Олександр Дарморос бігтиме у жовтні
Марафон Олександр Дарморос бігтиме у жовтні. Фото: скрін з відео 5 каналу

Офіцер 8 окремого полку спецпризначення готується до марафону.

Олександр Дарморос родом із Дунаєвець. Старший лейтенант 8 полку спецпризначеня, який на війні втратив зір та ногу. Майже два роки Олександр лікувався у Солучених Штатах Америки. Коли повернувся додому, розповів, що за час лікування навчився грати на бандурі, вивчив англійську, а тепер ще й став першим військовим, який має сертифікованого собаку-поводиря. Звати її Ханна і, за словами самого Олександра, у травні їй виповнилося два роки.

"Найперше - це моя подруга і мій друг, дуже віддана тваринка. Емоції у мене зашкалюють, адже це буде перший біг не на електричній доріжці, а на стадіоні", - розповідає Олександр Дарморос.

Бігтиме 43 Марафон морських піхотинців Олександр наприкінці жовтня цього року.

"Він щодня тренується, щоб бігти у Вашингтоні разом з іншими пораненими з усього світу. На перемогу на дистанції 10 км поки що не розраховує, однак обіцяє гідно представити українських військових та продовжувати тренування у майбутньому" - йдеться на сторінці Міністерства оборони України у Facebook

Нагадаємо, 25 березня 2016 року отримав важкі поранення внаслідок вибуху протипіхотної міни під час виконання завдання в Луганській області. Олександр втратив зір, а ліву ногу довелося ампутувати до коліна.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас