ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

У Хмельницькому обрали найкрасивіші під’їзди, будинки та вулиці

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 860
 У Хмельницькому обрали найкрасивіші під'їзди, будинки та вулиці
У Хмельницькому обрали найкрасивіші під'їзди, будинки та вулиці. Фото: khm.gov.ua

Завершився конкурс «Хмельницький – наш дім».

В обласному центрі завершився традиційний конкурс на кращий благоустрій «Хмельницький – наш дім», який щороку проводить міська рада напередодні Дня міста. Вчора, 17 вересня на засіданні конкурсної комісії було визначено переможців у шести номінаціях.

«Розглянули пропозиції, які надійшли від підприємств, навчальних закладів, муніципальних управляючих компаній, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста і визначили кращі з них. Переможців відзначатимемо дипломами та подарунками під час святкового дійства, присвяченого Дню міста», - зазначив заступник міського голови Анатолій Нестерук.

Нагадаємо, конкурс відбувався у семи номінаціях: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста, «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків», «Будинок зразкового утримання», «Кращий під’їзд», «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, «Кращий благоустрій приватної садиби» та «Краща вулиця у приватному секторі».

Цього року кращим у номінації «Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка» визнано СЗОШ №21 (серед шкіл) та ДНЗ №5 «Соловейко» (серед дошкільних навчальних закладів).

  

Конкурс «Хмельницький – наш дім» щороку проводить міська рада напередодні Дня міста.

В інших номінаціях конкурсу переможцями стали:

- у номінації «Будинок зразкового утримання» серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків - будинок № 15 та № 15/1 на вулиці Гастелло (ОСББ «Молодіжне», «Молодіжне-2»);

- у номінації «Кращий під’їзд» у багатоповерхових будинках – 4 -ий під’їзд будинку № 8 на вулиці Хотовицького (УМК «Південно-Західна»), 1-ий під’їзд будинку № 35/2 на вулиці П. Мирного (ОСББ «Лідер-2»);

- у номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків - двір будинку № 34/2а на вулиці Тернопільській (ОСББ «Дружба-2011»);

- у номінації «Кращий благоустрій приватної садиби»:
І місце - садиба на вул. Молодіжній, 8 (Південно - Західний мікрорайон),
ІІ місце - садиба на вул. Н. Косарєвої, 11 (мікрорайон Лезневе),
ІІІ місце розділили учасники конкурсу – власники приватних садиб, розташованих за адресами: вул. Партизанська, 43 (мікрорайон Гречани), вул. Вигодовського, 35 (мікрорайон Ружична).

Провулок Зоряний визнано конкурсною комісією переможцем у номінації «Краща вулиця у приватному секторі».
У номінації «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста переможців не визначено.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео