ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Жахливий сморід, стріляють балони з "гидотою" - у Дунаївцях горить завод (ВІДЕО)

Алла СОБКО Суспільство 19940 2
Місцеві мешканці стверджують, що горить
Місцеві мешканці стверджують, що горить "сільгосптехніка", територія, де розташоване виробництво. Фото: Ксенії Красовської

Людей просять закривати вікна і не виходити на вулицю.

У Дунаївцях, на території, яку місцеві називають "військовим містечком", скрізь їдкий запах горілої пластмаси і сморід, а місто вкрите димом - про це пишуть у соціальних мережах місцеві мешканці. 

Горить одне із виробництв, повідомляють місцеві жителі, викладають відео і просять містян закривати вікна. Очевидно, що це - завод із виробництва спіненого стиролу на підприємстві сільгосптехніки, або ж цех із виробництва паркету. Місцеві пояснюють, що обидва підприємства розташовані на одній території. 

"Жахливий сморід, стріляють балони з якоюсь "гидотою", на місці працюють пожежні. Ніби без жертв", - повідомляє сайту "Є" місцева мешканка Наталя.

Користувачі викладають відео у соціальні мережі, подивитися можна за посиланням.

"Горить підприємство. Варто зачиняти вікна і не виходити на вулицю. Добре, що йде дощ", - пише у Фейсбуці житель Дунаєвець Юрій. 

Варто зазначити, що завод із виробництва спіненого стиролу на підприємстві сільгосптехніки у Дунаївцях вже багато років, за словами екологів, отруює місцевих жителів шкідливими викидами.

"Мої батьки проживають за два кілометри від місця пожежі і теж уже відчутний запах горілого", - пише іншиї житель Дунаєвець

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую