ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Вперше у Хмельницькому відбувся марш за права тварин

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2154 1
Учасники маршу пройшлися центральними вулицями міста
Учасники маршу пройшлися центральними вулицями міста. Фото: автора

Учасники пройшлися центральними вулицями міста.

Близько 20 тварин разом із господарями прийшли сьогодні, 30 вересня, на марш за права тварин. Подія відбувалась у 20 містах України одночасно і вперше в обласному центрі. Долучались до ходи не тільки ті, хто має тварин, а й просто небайдужі мешканці Хмельницького.

Як розповідає хмельничанка Анна Остапчук-Олійник, вона прийшла на марш аби підтримати братів наших менших та людей, які люблять тварин. Каже, її півторарічний Принц, хоча й велика собака, але не може постояти сам за себе.

«Якщо ми беремо відповідальність за свою тварину, то потрібно брати відповідальність і за всіх тих, які є біля нас. Проявляти людяність потрібно не лише до людей, а й до тварин, оскільки вони самі себе не захистять. Моя собака за себе не постоїть, мені доводиться його захищати», - каже пані Анна.

Принц дуже любить і дорослих, і малих

Додає, що золотистий ретривер Принц дуже любить людей. Та є такі, які не сприймають тварин і його ображають.

Зібравшись на площі біля кінотеатру Шевченка, учасники із плакатами в руках пройшли пішохідною вулицею до Майдану Незалежності. Там усіх охочих закликали поставити свій підпис під універсалом. У документі йшлося про необхідність внесення декількох пунктів, що стосуються законодавчого регулювання захисту тварин.

Марш вперше відбувається у Хмельницькому

"Підписаний хмельничанами універсал передамо до Києва. Там активісти підуть із ним до Верховної ради. Серед головних вимог, які вказані у документі - заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях, заборона хутряних ферм, заборона контактних зоопарків і експлуатація тварин для жебракування, створення зоополіцї та інше», - розповідає органзаторка і регіональна координаторка Всеукраїнської громадської ініціативи «Активна громада» Юлія Мазур.

Акивістка сподівається, що Україна стане на шлях гуманності і влада займеться проблемами тварин на законодавчому рівні.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую