ye-logo.v1.2
23 Березня, 2019

Провідницю і начальника потяга, які виштовхали з вагона пасажира з е-квитком, обіцяють звільнити

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2922
Інцидент стався на залізничній станції Кривин у Славутському районі. Касир не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет
Інцидент стався на залізничній станції Кривин у Славутському районі. Касир не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет. Фото: railwayz.info

Інцидент стався в на залізничній станції Кривин Славутського району.

В Укрзалізниці заявляють, що провідниця і начальник поїзда Ковель-Москва, які виштовхали з потяга пасажира з електронним квитком, будуть звільнені.

Про це Укрінформу заявив заступник директора департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні ПАТ "Укрзалізниця" Олександр Красноштан. "Буде проведена відповідна перевірка даного факту. Діям усіх причетних до інциденту особам буде дана відповідна оцінка і будуть зроблені найрадикальніші висновки. Я вам скажу однозначно, що ці люди в нас працювати більше не будуть", - сказав він.

Красноштан також зазначив, що в Укрзалізниці просять вибачення у пасажирів за ситуацію, що сталася. Кількома днями раніше провідниця і начальник поїзда Ковель-Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками. Інцидент стався на залізничній станції Кривин у Славутському районі. Касир не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет. У результаті провідниця і начальник поїзда відмовились пускати їх до потяга. Коли один з пасажирів намагався силоміць потрапити до вагона, вказані працівники виштовхали його з поїзда, що почав рухатися.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу