ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Вдова військового, який підірвався на Донеччині, просить стягнути з Росії понад 5 мільйонів гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 786
Понад 5 900 000 гривень просить стягнути з Російської Федерації вдова військового
Понад 5 900 000 гривень просить стягнути з Російської Федерації вдова військового. Фото: www.slovoidilo.ua

До суду надійшов позов до Російської Федерації про стягнення моральної шкоди.

Так, до Хмельницького міськрайонного суду звернулась вдова загиблого військовослужбовця. Як повідомляють прес-службі суді, її чоловік загинув у 2015 році на Донеччині.

«Позивачка зазначила, що чоловік в червні 2015 року виконуючи бойове завдання під час розвідки місцевості поблизу села Опитне Донецької області і натрапив на мінне поле та підірвався. Військовий отримав травми не сумісні із життям. Рішенням Хмельницького міськрайонного суду за квітень 2017 року встановлено факт загибелі чоловіка позивачки при виконанні обов’язку військової служби внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», - йдеться у повідомленні суд.

Жінка вказує, що факт військової агресії Російської Федерації проти України є загальновідомим. Саме через цей збройний конфлікт загинув її чоловік, тож саме із Російської Федерації слід стягнути 180 000 євро моральної шкоди на її користь, за завдану загибеллю чоловіка та батька. Позивачка вказує, що втратила сенс життя через загибель чоловіка та віру в майбутнє.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую