ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Львівська область виділить кошти на облаштування сміттєзвалища у Старокостянтинові

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1072
Старокостянтинів за львівські кошти реконструює існуючий полігон
Старокостянтинів за львівські кошти реконструює існуючий полігон. Фото: starkonnb.info

Конкретну суму коштів поки не називають.

Учора, 3 жовтня, Львівська ОДА підписала Меморандум про співпрацю зі Старокостянтинівською міськрадою щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у Львові. Про це повідомляють на сайті Львіської облдержадміністрації.

Як розповів міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук, у документі йдеться про виділення значної суми коштів на облаштування існуючого сміттєзвалища.

«Львівська область зголосилась надати допомогу нашому місту на облаштування полігону. Це будуть додаткові кошти, окрім тих, що находять згідно із чинним договором між старокостянтинівським комбінатом і та підприємством, яке привозить сміття. Зараз зі Львова щодня приїжджає 3-4 машини твердих побутових відходів. Звісно, за це вони платять, і нарізі ми робимо там огорожу, ведеться проектування», - зазначив Микола Степанович.

За його словами, фінансова допомога зумовлена тим, що Старокостянтинів відгукнувся на проблеми зі сміттям у місті Львів. Скільки коштів планує надати Львівська область на облаштування полігону в райцентрі, Микола Мельничук не розповідає. Каже, сума не маленька, але поки її своїм рішенням не затвердила обласна рада.

Зазначимо, Меморандум про співпрацю діятиме до червня 2019 року.

Нагадаємо, що договір між Старокостянтинововм і Львовом про захоронення ТПВ на полігоні у райентрі підписали ще у березні 2017 року. Та уже в липні того ж року активісти почали блокувати сміттєзвалище і заявили про погрози.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас