ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

На Хмельниччині 22 вихованці дитсадка потрапили до лікарні з отруєнням

Суспільство 7268
Перші хворі до відділення почали надходити вчора. Наразі на лікуванні  перебуває 22 дітей віком від 3 до 6 років та 3 дорослих
Перші хворі до відділення почали надходити вчора. Наразі на лікуванні перебуває 22 дітей віком від 3 до 6 років та 3 дорослих. Фото: unn.com.ua

Серед тих, хто підчепив інфекцію, також троє дорослих.

Двадцять двоє вихованців дошкільного навчального закладу №6 "Райдуга" міста Нетішина з симптомами гострої кишкової інфекції наразі перебувають на амбулаторному лікуванні. Точний діагноз, кажуть в інфекційному відділенні спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішина, буде відомий за результатами досліджень. Попередньо - у понеділок.

«Перші хворі до відділення почали надходити вчора. Наразі на лікуванні перебуває 22 дітей віком від 3 до 6 років та 3 дорослих. Усі хворі мають середній ступінь важкості. Припускаємо, що причиною отруєння стали продукти харчування. Який саме збудник, за попередніми результатами, стане відомо вже в понеділок. У дітей висока температура, вони кволі. Дуже важких випадків наразі немає, але перебіг хвороби у всіх досить серйозний. В будь-якому разі, якщо буде потрібно, підготували і реанімаційне відділення», - прокоментувала ситуацію сайту "Є"  Людмила Овчар, завідуюча інфекційним відділенням медсанчастини міста Нетішина.

Як повідомляють в держустанові «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», усі хворі мають однакові клінічні прояви: підвищення температури до 38С-40С, нудота, блювота, пронос, загальна слабкість, болі в животі.

Сьогодні було лабораторно обстежено 68 осіб (хворих та здорових вихованців та 18 осіб працівників дошкільного закладу). Проведено лабораторне дослідження проб харчових продуктів, змивів та питної води. Що стало причиною отруєння дітей – покажуть лабораторні дослідження.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую