ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

У Славуті тривають роботи з реконструкції водогону

Суспільство 670
Після реконструкції водогону на вулиці Привокзальній планується підключити 42 абонента
Після реконструкції водогону на вулиці Привокзальній планується підключити 42 абонента. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

А мешканців міста просять вчасно розраховуватися за надані послуги з водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство «Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства» поетапно замінює найбільш зношені та аварійні мережі, аби ліквідувати прориви, що спричиняють витоки води на мережах водогону, та зберегти якість води.

На сьогодні вторинне забруднення – найбільш проблемне питання, яке виникає через застарілі мережі водопостачання, повідомляє прес-служба Славутського міськвиконкому. Це залізні, чавунні та азбестоцементні труби, а також застарілі внутрішньобудинкові мережі.

Наразі працівники УВКГ виконують роботи із реконструкції водопровідної мережі на вул. Привокзальна. Після ремонту планується підключити 42 абонента. Минулого тижня проклали понад 60 метрів нового водогону – поліетиленові напірні труби (ПЕ) діаметром 50 мм для подачі води мешканцям міста. Такі труби для подачі холодної води можна безпечно використовувати в діапазоні температур від +60°C до -50°С. Вони виготовлені згідно із ДСТУ і відповідають вимогам міжнародного стандарту. Термін їх експлуатації – понад 50 років.

Крім того, минулого тижня здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці Козацька, 30. Водогін на цій вулиці прокладено також поліетиленовими трубами ПЕ діаметром 110 мм.

Адміністрація КП «Славутське УВКГ» просить містян своєчасно проводити оплату за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, оскільки без регулярних платежів і належного фінансування підприємство не зможе ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації та інших робіт.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую