ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Спецпризначенець з Дунаївців, який втратив на війні ногу та зір, взяв участь у забігу на 10 кілометрів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3137
Уже 28 жовтня Олександр Дарморос  буде бігти з нашою командою бійців на Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні
Уже 28 жовтня Олександр Дарморос буде бігти з нашою командою бійців на Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні. Фото: з архіву

Забіг "Гордість нації - ветеранська десятка" відбувся учора в столиці.

У неділю, 7 жовтня, в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 у Києві вперше відбувся забіг на 10 кілометрів “Гордість нації - ветеранська десятка”, у якому взяли участь ветерани війни, сім'ї загиблих, волонтери. Серед 236 учасників забігу був і наш земляк Олександр Дарморос родом із Дунаївців - старший лейтенант 8 полку спецпризначеня, який на війні втратив зір та ногу. На фініш незламний духом боєць прибіг за 1 годину 10 хвилин.  

"Мій брат пробіг, здолав! Вітаємо! Емоції переповнюють, але знаючи тебе,не сумнівалась ні хвилиночки. Пишаюся своїм братом", - написала на сторінці у фейсбуці дунаївчанка Тетята Дармороз-Гурна та водночас подякувала всім волонтерам та небайдужим людям, які допомогли придбати для Олександра спортивний протез. Додає, що знає, як важко йому було це зробити,але він одного разу не зупинявся".

Нагадаємо, уже 28 жовтня Олександр Дарморос буде бігти з нашою командою бійців на Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні. 25 березня 2016 року Олександр отримав важкі поранення внаслідок вибуху протипіхотної міни під час виконання завдання в Луганській області. Спецпризначенець втратив зір, а ліву ногу довелося ампутувати до коліна.

Участь у забігу Олександр брав разом з незамінним другом - собакою-поводирем Ханною. Фото: з фейсбуку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую