ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

Бив ногами: уповноважений з прав дитини заявив про знущання над дітьми в одному з санаторіїв Хмельниччини

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1639
Микола Кулеба звернувся до Хмельницька обласна державна адміністрація з вимогою провести розслідування даного випадку
Микола Кулеба звернувся до Хмельницька обласна державна адміністрація з вимогою провести розслідування даного випадку . Фото: ms.detector.media

Микола Кулеба вимагає здійснити комплексну перевірку закладу.

Вихователя обласного дитячого пульмонологічного санаторію, що у селі Великий Жванчик на Дунаєвеччині, звинувачують у застосуванні фізичної сили по відношенню до дітей. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці  повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

"В Україні з’явилася нова «оздоровча» процедура, яку застосовують до дітей у Великожванчицькому обласному дитячому пульмонологічному санаторії! Пізно ввечері минулої п’ятниці один із хлопчиків, який проходив лікування у санаторії, зателефонував мамі та в розпачі розказав, як втік від вихователя, який, для того щоб заспокоїти дітей, які «розгулялись» перед сном, почав бити їх ногами по ногах та по потилиці, а потім змусив стояти на колінах лицем до стіни з піднятими вверх руками. Малий зміг втекти та встиг зробити фото. Матір, як могла заспокоїла дитину, а зранку забрала малого з лікувального закладу!" - йдеться у дописі.

Як повідомляє уповажений з прав дитини Микола Кулеба, наразі він звернувся до Хмельницької обласної державної адміністрації з вимогою провести розслідування даного випадку та здійснити комплексну перевірку діяльності закладу.

"Я вважаю, що такі дії є неприпустимими стосовно людей, а особливо дітей! Винні мають бути покарані! Таким людям не можна дозволяти працювати із дітьми!" - додає Микола Кулеба.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео