ye-logo.v1.2
19 Березня, 2019

Лідер гурту "Тік" повіз чужу дружину з Шепетівки на відпочинок

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 5695
В рамках телепроекту Віктор Бронюк забрав чужу дружину на відпочинок
В рамках телепроекту Віктор Бронюк забрав чужу дружину на відпочинок. Фото: vn.20minut.ua

Усе відбувається в рамках телепроекту "Хата на тата".

Ще до­не­дав­на у Ше­пе­тів­ці шу­ка­ли смі­лив­ців для учас­ті у про­ек­ті «Ха­та на та­та», а нині в місті уже знімають його новий епізод. Про це повідомляє "День за днем". Вже кілька днів пос­піль опе­ра­то­рів та сце­на­рис­тів про­ек­ту меш­канці Ше­пе­тів­ки ба­чать у різ­них локаціях. В рамках проекту, на тиж­день від­по­чин­ку учас­ни­цю заб­рав ві­до­мий ук­ра­їнсь­кий спі­вак Вік­тор Бро­нюк.

Віктор Бронюк, до речі, виклав на своїй сторінці в Інстаграм відео з виступу в місцевому будинку культури. По закінченню виконання пісні, Бронюк звернувся до учасника проекту зі словами:

"Я тут сьогодні з однією місією. Я не знаю, слухаєте ви групу ТІК чи не слухаєте, але я приїхав сьогодні у Шепетівку, щоб забрати вашу дружину Катерину на відпочинок".

Про те, що в Ше­пе­тів­ці зні­ма­ють про­ект «Ха­та на та­та» під­твер­ди­ли й сценаристи медіагрупи. "Для учас­ті в шоу за­ре­єс­тру­ва­ли­ся три сім’ї із Ше­пе­тів­ки. Од­на ро­ди­на за­раз зні­ма­єть­ся у про­ек­ті", - йдеться у дописі «День за днем». Отож, вже в груд­ні по­ба­чи­мо, нас­кіль­ки вит­ри­ва­лим ви­явить­ся ше­пе­тівсь­кий та­тусь та чи ви­ко­нає він всі зав­дання. І звісно ж, чи дістанеться родині голов­ний приз - 30 тисяч гри­вень.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео