ye-logo.v1.2

Опалювальний сезон на Хмельниччині: де цієї зими можуть не подати тепло

Суспільство 1836
Опалювальний сезон розпочався майже по всій області
Опалювальний сезон розпочався майже по всій області. Фото: lviv1256.com

Невідомо, коли стане тепло у домівках шепетівчан.

Майже на всій території Хмельницької області розпочався опалювальний сезон. Як повідомив начальник управління ЖКГ Хмельницької ОДА Сергій Дашковський, у всіх містах обласного значення тепло увімкнули, крім Шепетівки.

«Наразі ПАТ «Шепетівкагаз» не вмикає газ і не подає його на підприємство ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», відповідно останні, не можуть розпочати опалювальний сезон. Технічно котельні всі готові, був пробний пуск, але до цього часу немає тепла і ми достеменно не знаємо, коли вони може бути», - каже Сергій Михайлович.

За його словами, до старту опалювального сезону, була проведена не одна нарада, де за круглий стіл садили Шепетівську міськраду та енергогенеруюче підприємство, долучались і правоохоронці. Каже, зі сторони ОДА вони зробили усе, що могли, хоча згідно з законодавством, вони не мають права втручатися в роботу органів місцевого самоврядування, приватних структур та господарюючих об'єктів.

«Ніхто наші рекомендацій не виконав, ні міськрада, ні «Шепетівка Енергоінвест». Ми пропонували передати підприємство назад у комунальну власність міста і зняти напруження, але немає в них такого бачення вирішення ситуації. Зараз відбуваються судові слухання і не зрозуміло, коли ситуація вирішиться хоча б у правовому полі», - додав Сергій Дашковський.

Наразі енерогенеруче підприємство заборгувало перед НАК “Нафтогаз України” десятки мільйонів гривень. Керівник управління ЖКГ розповів, що досі ні копійки існуючого боргу не було погашено.

Нагадаємо, що у Шепетівці проблема із початком опалювального сезону існує вже не один рік. У 2017 році тепло у домівки шепетівчан подали аж наприкінці грудня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую