ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Жителі Шепетівки дочекалися тепла

Суспільство 964
Відбулося засіданні круглого столу з питань теплопостачання в Шепетівці
Відбулося засіданні круглого столу з питань теплопостачання в Шепетівці. Фото: denzadnem.com.ua

НАК «Нафтогаз України» виділить ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» номінації.

Користувачі централізованого теплопостачання в Шепетівці перед Новим роком можуть із полегшенням зітхнути: сьогодні стало відомо, що НАК «Нафтогаз України» виділить ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» номінації, якщо підприємство перерахує 45 тисяч гривень. Про це на засіданні круглого столу з питань теплопостачання в Шепетівці зазначив заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко, передає «День за Днем».

Участь у селекторі взяли заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, т.в.о. заступник голови адміністрації Олег Гуменний, Шепетівський міський голова, представники «Шепетівка Енерго Інвест», «Шепетівкагаз», керівники підприємств житлово-комунального господарства області.

Звітуючи з питань опалювального сезону 2017/2018 року, Олег Гуменний зазначив, що на даний час усі 714 комунальних та відомчих котелень в області подають тепло для споживачів.

«Однак загрозливою залишається ситуація по опаленню в Шепетівці. Причиною є заборгованість ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогазом» за спожитий природний газ в розмірі 100,7 мільйонів гривень», - повідомили в Хмельницькій ОДА.

Як відмітив посадовець, підприємством за жовтень-грудень сплачено 6,5 мільйонів гривень. Населення сплатило за спожитий газ всього 20%. Крім того, НАК «Нафтогаз» в рахунок сплати не зараховує пільги та субсидії, оскільки це йде безготівковий розрахунок, а це 3,6 мільйонів гривень та 5,2 мільйонів гривень.

Водночас, представник НАК «Нафтогаз» зазначив, що за останніми підрахунками для отримання номінації підприємству «Шепетівка Енергоінвест» необхідно сплатити 47 тисяч гривень. По закінченню селектору ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перерахували дану суму до НАК «Нафтогаз», а вже сьогодні представники підприємства вирішували у столиці питання отримання лімітів.

 Читайте також: У Шепетівці люди самостійно позривали пломби на газопроводі, щоб нарешті зігрітися.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую