ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Вусолапохвіст: у Хмельницькому проходить міжнародна виставка котів (ФОТО+ВІДЕО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4002

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Незважаючи на платний вхід, охочих помилуватися пухнастиками було чимало.

Сьогодні, 27 жовтня, вшосте у нашому місті розпочалася Міжнародна виставка котів. Триватиме вона два дні у торгово-промисловій палаті (вулиця Подільська, 109). На виставку приїхали учасники з різних куточків України, усі вони хизуються своїми улюбленцями та борються за увагу відвідувачів.

«До нас прихали друзі з Вінниці, Львова, Тернополя, Кривого Рогу. Загалом на виставці представлено 105 експонентів 20-ти різноманітних порід – починаючи від мейнкунів, персів, екзотів, бенгалів до канадійців, донських сфінксів та інших порід, - розповідає Юлія Шнурова, організатор виставки та керівник хмельницького клубу любителів котів «Оскар». - Ну, а оцінюють наших конкурсантів судді міжнародної категорії Анжеліка Лихачова з Білорусі, Томас Андерсон з Данії, Наталія Білова та Мар’яна Тарасова з України».

Міжнародна виставка проходить у торгово-промисловій палаті.

Незважаючи на платний вхід (50 гривень для дорослих та 25 гривень для дітей), охочих помилуватися пухнастиками було чимало. Хмельничани сім’ями приходили на виставку. Неабиякими шанувальниками вусатиків були діти, які неодноразово повторювали: «Хочу таку кицю!». На виставці й справді можна було придбати чотирилапих, однак це не дешеве задоволення.

Оцінюють учасників виставки судді міжнародної категорії.

«Наші кішки бенгальської породи. Вони чистокровні, мають усі документи та пройшли вакцинацію. Неодноразово брали участь у різноманітних виставках, тому і вартість таких котів відповідна – починаючи від двох сотень доларів», - розповіла учасниця виставки Олександра.

  

Учасники виставки хизувалися своїми улюбленцями і залюбки з ними фотографувался.

Неабиякими шанувальниками вусатиків були діти, які неодноразово повторювали: «Хочу таку кицю!»

Загалом, покупців було не багато. Більшість відвідувачів виставки, прогулювалися рядами та милувалися чотирилапими, які гралися, спали та… фотографувалися.

«Цьогоріч на заході власники пухнастиків можуть зробити для своїх улюбленців професійну фотосесію. Для них працює спеціальний фотограф, який за декілька хвилин сфотографує «модель» та відразу роздрукує фото на пам’ять», - каже організатор виставки Юлія Шнурова.

Ті, хто не побував на виставці сьогодні, мають нагоду піти завтра. Працюватиме вона з 11 до 18 годин.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята