ye-logo.v1.2
19 Березня, 2019

Директорку інтернату, яка привласнила 120 тисяч гривень, посадили під домашній арешт

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 530
Посадовця заволоділа бюджетними коштами на суму понад 120 тисяч гривень
Посадовця заволоділа бюджетними коштами на суму понад 120 тисяч гривень. Фото: promin.cv.ua

Жінка підозрюється у зловживанні службовим становищем та розтраті.

Сьогодні, 2 листопада, слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту виконуючій обов’язки директора будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів, яка підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 191, частиною 1 статті 366 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення). Про це повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

«Жінку підозрювали в зловживанні службовим становищем та наданими їй повноваженнями. В період з 2011 по 2013 рік вона тимчасово виконувала обов’язки керівника інтернату. За цей час посадовця заволоділа бюджетними коштами на суму понад 120 тисяч гривень, якими розпорядилася у власних цілях», - повідомила прес-служба.

Обираючи запобіжний захід, суд врахував, що жінка вперше притягається до кримінальної відповідальності, розлучена, на утриманні має неповнолітнього сина та матір-інваліда, в інтернаті жінка вже тривалий час не працює, тож суд звільнив її з під варти в залі суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео