ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

У Хмельницькому будують велодоріжку за 2,7 мільйона гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1081 1
Протяжність доріжки - майже 900 метрів
Протяжність доріжки - майже 900 метрів. Фото: facebook.com

Її протяжність – майже 900 метрів.

Незабаром в обласному центрі з’явиться ще одна велодоріжка. Розташована вона буде на Проспекті Миру (від «Сілістри» до «Темпу»). До її будівництва вже приступила підрядна організація, яка виграла конкурс – ТОВ «Ізяславтрансбуд». В управлінні житлово-комунального господарства повідомили, якщо сприятиме погода, об’єкт буде зданий ще до кінця року.

«Протяжність доріжки – 886 метрів, а її ширина 2,5 метри. Будівельні роботи вже стартували. Їх вартість – 2 мільйони 700 тисяч гривень. На ці кошти, окрім велодоріжки, будівельники відремонтують східці за адресою Проспект Миру, 86 та побудують технічний тротуар», - розповіла заступник начальника відділу з ремонту вулично-дорожньої мережі міського управління ЖКГ Лідія Шефер.

До речі, близько місяця тому у Хмельницькому були побудовані дві доріжки для пішоходів та велосипедистів по Старокостянтинівському шосе. Покращення велосипедної інфраструктури відбувається в рамках Програми розвитку велоінфраструктури міста на 2017-2025 роки.

  

Якшо сприятиме погода, об’єкт буде зданий ще до кінця року.

Коментарі:

Василий 06.11.2018 16:32

А чого не пишете скільки заради цієї доріжки здорових гарних дерев порубали на проспекті, щоб лишити кіоски, які колись побудували на тій самій велодоріжці

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео