ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

Коли у Хмельницькому курсуватимуть нові тролейбуси і великогабаритні автобуси

Юна МІТРАШКО Суспільство 3206

Підписатися на канал "Є" в Youtube

10 автобусів і стільки ж тролейбусів придбають у лізинг.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради вирішив надати дозвіл комунальному підприємству "Електротранс" на укладання договору фінансового лізингу. 

За словами директора ХКП "Електротранс" Віктора Паламарчука мова йде про 10 тролейбусів та 10 автобусів для внутрішньоміських перевезень Хмельницького.

"Заплановано придбати у лізингу п'ять нових тролейбусів, які працюють під контактною мережею, і п'ять тролейбусів з автономним ходом до 20 кілометрів. Також планується закупити 10 великогабаритних багатомісних автобусів, вони будуть такої ж модифікації, як і тролейбуси. Відміність лише в тому, що в автобусах імпортний дизельний двигун і автоматична коробка передач", - пояснює очільник.

З бюджету на придбання нового транспорту виділять 124 мільйони гривень. За словами директора "Електротрансу" оплата буде частковою. Спочатку заплатять частину - 20 відсотків від загальної суми. Решта коштів буде розпланована на п'ять років рівними частинами.

"Думаю, що в місті в цьому є необхідність. І це перспектива перевести місто на великогабаритний транспорт. Аби повністю оновити автопарк підприємства, потрібно закупити ще 60 тролейбусів ", - каже Віктор Паламарчук.

І додає, що після того, як рішення виконкому підтримають на черговій сесії, розпочнеться процедура підписання договорів з банками. Опісля, за три місяці нові тролейбуси і автобуси надійдуть у використання ХКП "Електротранс".

Довідка: Лізинг – це довготермінова оренда (від 6 місяців до кількох років) машин, обладнання, транспортних засобів, виробничих споруд тощо на умовах поворотності, терміновості й платності і на підставі відповідного договору між орендодавцем і орендарем, що передбачає можливість їх наступного викупу орендарем.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео