ye-logo.v1.2

На Хмельниччині розмитнили ще шість автівок на «єврономерах»

Суспільство 2452
На Хмельниччині шість автомобілів з іноземною реєстрацією розмитнили за новими правилами
На Хмельниччині шість автомобілів з іноземною реєстрацією розмитнили за новими правилами. Фото: vidok.online

Власники транспортних засобів мають ще пройти реєстрацію у сервісному центрі МВС.

Відповідно до нововведень у митному законодавстві до 24 травня 2019 року можна офіційно оформити автомобіль без штрафу. Як повідомляють у фіскальній службі області, після цієї дати власників притягуватимуть до відповідальності.

«На сьогодні за деклараціями громадян, які раніше користувались в Україні легковими автомобілями з іноземною реєстрацією, хмельницька митниця випустила у вільний обіг 6 транспортних засобів. Зокрема 3 автомобілі марки «Volkswagen» та «BMW», «Nissan», «Renault» відповідно. Без виїзду за межі України вони подали до митниці декларацію за встановленою формою, сплатили до бюджету майже 400 тисяч гривень і отримали документи для подальшої реєстрації у сервісному центрі МВС», - йдеться у повідомлені.

Хмельницька митниця інформує про те, що 4 грудня збіг максимальний відведений для митного режиму «транзит» - 10 діб - термін перебування на митній території України автомобіля з іноземною реєстрацією, ввезений резидентом без грошової застави до 25 листопада 2018 року. Отже, усі охочі змінити митний режим «транзит» на митний режим «вільний обіг» мають змогу це задокументувати без виїзду за кордон, проте з обов’язковим внесенням під час митного оформлення добровільного внеску у Пенсійний Фонд 8,5 тисяч гривень.

Нагадаємо, що кілька днів тому у Хмельницькому розмитнили першу автівку на «єврономерах».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую