ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Хмельницька влада розгляне петицію про приєднання мікрорайону «Грузевиця-2» до міста

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 784
Петицію направлено на розгляд
Петицію направлено на розгляд. Фото: khm.gov.ua

Зі зверненням звернулась мешканка мікрорайону.

Завершися збір підписів на підтримку електронної петиції "Мікрорайон «Грузевиця-2», в якій пропонують ввести територію в межі міста Хмельницького. Як повідомляють у міськраді, станом на 7 грудня петицію підписали 506 осіб з 500 необхідних.

"Мікрорайон "Грузевиця-2", зокрема будинки по вул.Будівельників 1,2,3,4,4/1,4/2,5/1,5/2 територіально закріплений за село Грузевиця та підпорядковується Чорноострівській громаді. Заселеність даних будинків - це переважно молоді сім’ї з дітьми, які працюють та навчаються у Хмельницькому. Питання реєстрації місця проживання(далі прописки) стоїть гостро: лікарні, садочки, школи, оздоровчі заклади тощо. З питаннями щодо пільг різних категорій населення в більшості випадків відмовляють як органи Хмельницького соціального захисту населення, так і Чорноострівського через прописку в селі Грузевиці, а навчання та працевлаштування в Хмельницькому", - йдеться у документі.

Авторка петиції Тетяна Біла просить ввести територію житлового масиву «Грузевиця-2» в межі міста Хмельницького. У разі відсутності можливості розв'язання цього питання на місцевому рівні, хоче направити дану петицію за належністю в органи обласної ради або Верховної Ради України".

Петицію розглянуть на одному і засідань виконавчого комітету Хмельницької міськради. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую