ye-logo.v1.2
27 Лютого, 2020

На Хмельниччині у магазині одягу працювало шестеро неоформлених працівниць

Суспільство 1050
На Хмельниччині несумлінний роботодавець залишив без соціальних гарантій шість найманих працівників
На Хмельниччині несумлінний роботодавець залишив без соціальних гарантій шість найманих працівників. Фото: lexinform.com.ua

Фіскали склали акти про порушення декількох статей акону про працю.

Під час перевірок у магазинах одягу, що належать приватній особі, працівниками управління податків і збрів виявили грубі порушення законодавства про працю.Про це повідомляють у прес-службі ДФС області.

«Ще у серпні поточного року у Волочиську, проводячи інформаційно-роз’яснювальну роботу, фахівці встановили, що в одному з магазинів міста троє продавців-консультантів працюють без оформлення трудових договорів. Вже тоді контролери звернули увагу роботодавця на необхідність належного оформлення трудових відносин»,- кажуть у фіскальній службі.

Однак перейти до роботи у правовому полі власниця магазинів так і не спромоглася. Завітавши у листопаді до її магазинів у двох районних центрах області фіскали виявили ту ж саму картину. На шістьох працюючих були лише договори цивільно-правового характеру, тільки вже «свіжішим» числом. І, звичайно ж, жодних соціальних гарантій найманим особам та сплати податків, відрахувань ЄСВ тощо.

Тож за результатами проведених перевірок фіскали склали акти про порушення статей 2,3,21 та 24 Кодексу законів про працю та вимог Постанови Кабінету Міністрів від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівників на роботу». 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую