ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

Знижки до 8 Березня

Суспільство 2688

Коли, отримуючи задоволення від приємних прогулянок магазинами, ще й отримуєш додаткові бонуси у вигляді знижок – вдвічі приємніше! Стартували з самого початку – з білизни.

У Домі модної білизни «Ажур», котрий на Соборній, розповіли, що усі свята зустрічають знижками. Зазвичай, такі акції діють кілька днів – приблизно з 6 до 8 березня. І ціна зменшується на 8%. У магазині «Хелен-А» в ТЦ «Пасаж», на другому поверсі з 2 до 10 березня влаштують «розіграш знижок». Кожна відвідувачка власною рукою витягне собі знижку. До речі, в цьому магазині лише хмельницькі вироби. У магазинчику «Палантин», що у ЦУМі з 2 до 9 березня обіцяють зменшити ціни на 100-150 гривень на весь асортимент. В «Мальвіні», яка розташована зовсім поруч із площею Незалежності, 7 та 8 березня цінники на жіночому одязі схуднуть на 10%. Найбільші знижки на жіноче вбрання – у бутику «Шарлота», що неподалік готелю «Жовтневий». Цілих 70% на весь осінньо-зимовий одяг до кінця березня, знижки на взуття – до 50%. У «Наталі» на Соборній, знижки від 20% до 70% на одяг, взуття, сумки взагалі на всю весну, аж до кінця травня.
Тож нову сукню та взуття разом із сумочкою придбали. Переходимо до макіяжу. У магазині «ДЦ», що у ТЦ «Променад Олександрівський», обіцяють знижки до 10 березня на всю косметику від «МахFactor» 25%. Косметичні набори від «Garnier» та «L'oreal» від 30% до 70%. А ось на найулюбленіші жіночі подарунки – коштовності, знижки пропонують майже усі. У магазині «ЮвелірМагія» – на весь асортимент - 10%. А ось в «Укрзолоті», що в центрі міста, в деяких відділах до 10 березня діятимуть знижки до 15%.
Ще один модний у цьому сезоні аксесуар – годинник. У відділі «Секунда», що у ЦУМі, знижки 25% на всі годинники SWATCH доти, аж поки всю колекцію не розпродадуть.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую