ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

Призначено трьох суддів на Хмельниччину: які статки задекларували служителі Феміди

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1300
Президент України призначив трьох суддів на Хмельниччину
Президент України призначив трьох суддів на Хмельниччину. Фото: galas.te.ua

Судді успішно пройти кваліфікаційне оцінювання.

Учора,19 грудня, Президент призначив трьох суддів для Хмельниччини. Як повідомляють в апеляційному суді, згідно з Указом, Андрія Соловйова призначено на посаду судді Ярмолинецького районного суду, а Максима Музику та Людмилу Субботіну - на посади суддів господарського суду області.

«Раніше у них закінчився п’ятирічний строк повноважень. Судді успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання і призначені на посади безстроково», - йдеться у повідомленні.

Та перш ніж отримати посади, служителі Феміди подали декларації, як кандидати. Зокрема, Андрій Соловйов з нерухомості у декларацію вніс кватиру в Львові, частиною якої має право користування, однак не застосовує. Також має ювелірні вироби, автомобіль «Ford» у спільній власності, але не застосовує, автомобіль «Mazda CX7», яким керує, але власником його є інші особа. У Територіальному управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області отримав зарплата 272 475 гривень, готівкою зберігає 82 тисячі доларів.

Максим Музика задекларував по земельній ділянці у селах Лісові Гринівці та Грузевиці Хмельницького району, автомобіль«Hyundai Santa Fe», і зарплату у господарському суді області - 211 962 гривень. Дружина є власником квартири у Хмельницькому, де й мешкає подружжя.

Суддя господарського суду Людмила Суботіна має квартиру в обласному центрі, земельну ділянку у селі Копистин Хмельницького району і заробила в Господарському суді області 227 545 гривень.

Чоловік Людмили Олександрівни декларує земельну ділянку в Аркадіївцях, гараж у Хмельницькому, частку власності квартири в обласному центрі. Також декларує автомобілі «KIA Magentis», «Opel Vivaro», «MERCEDES-BENZ SPRINTER». Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав 1 273 000, в банку зберігає 3405 гривень, готівкою 37 тисяч доларів.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео