ye-logo.v1.2

Підземні сміттєві контейнери у Хмельницькому: скільки коштують та де з’являться наступного року

Суспільство 1618
Поблизу обласної філармонії встановили підземні сміттєві контейнери
Поблизу обласної філармонії встановили підземні сміттєві контейнери. Фото: автора

Встановлюють контейнери у центральній частині міста.

Уже кілька днів минуло, як у Хмельницькому встановили два підземних контейнери. З'явились вони на різних вулицях у центральній частині мста. Вартість обох – близько півмільйона гривень.

За словами міського голови Олександра Симчишина, такі контейнери не тільки зручні для працівників комунального підприємства, які вилучають сміття, а й для містян. З'явились вони на вулиці Герцена, поблизу обласної філармонії та у дворі будинку на вулиці Кам'янецькій, 52.

«Ці локації обирали так, щоб було зручно здійснювати маршрут сміттєвозу. І, знову ж таки, це центр міста. Півроку тому встановили ще два контейнери на вулицях Гагаріна і Соборній. Разом маємо чотири. Ми дуже задоволені, бо це естетично, чисто і без сторонніх запахів. Наша логіка в тому, щоб з центральної частини міста максимально забрати наземні контейнери й замінити підземними», - каже Олександр Сергійович.

Міський голова додає, що наступного року встановлять ще два таких контейнери. На них уже заклали гроші в бюджеті. Ймовірно, вони з'являться на вулицях Володимирській та Грушевського.

Контейнер на вулиці Кам'янецькій, 52

«Наповненість підземного сміттєвого контейнера 3 куби. Двічі на день ми його забираємо, він постійно повний. Спочатку вчились працювати з такими контейнерами, зараз звикли і все швиденько виходить», - розповідає водій сміттєвоза Віктор Мізера.

На вулиці Герцена також з'явився підземний контейнер

Каже, що найбільшою їх проблемою є водії, які паркуються поблизу контейнерів і тим самим блокують доступ спецмашини до них. Тому викликають патрульних, які штрафують водіїв або евакуюють транспортні засоби. З такими ситуаціями стикаються щодня.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую