ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

Міському відділку поліції передано дванадцять нагрудних камер

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 296
Подарунком користовуватимуться слідчі при виїзді на місце події, дільничими тощо
Подарунком користовуватимуться слідчі при виїзді на місце події, дільничими тощо. Фото: khm.gov.ua

Вартість подарунку - 108 тисяч гривень.

Вчора міський голова Олександр Симчишин подарував для міського відділку поліції дванадцять нагрудних камер та комп'ютер для їх обслуговування, які використовуватимуться слідчими при виїзді на місце події, дільничими тощо. Про це повідомили на сайті Хмельницької міської ради.

Раніше в місті з нагрудними відеореєстраторами працювали лише патрульні поліцейські, а відтепер цим засобом фіксації будуть озброєні і працівники Хмельницького відділу поліції, адже ситуації, коли правоохоронцям може знадобитися відео з доказовою базою, трапляються чи не щодня, повідомляють у прес-службі ГУНП у Хмельницькій області.

"З цими камерами працюватимуть поліцейські, які заступають на чергування і виїжджають на виклики у складі слідчо-оперативних груп. Крім того, їх використовуватимуть наші працівники, які забезпечуватимуть охорону публічного порядку під час масових заходів", — зазначив Валерій Онісьєв, начальник Хмельницького відділу поліції.

"Цю техніку ми закупили в рамках програми профілактики злочинності та правопорушень, — додав міський голова Олександр Симчишин. — Її вартість —108 тисяч гривень. Нагадаю, влітку ми придбали службовий автомобіль для Південно-Західного відділення поліції, який вже зараз активно використовується".

Також під час заходу міський голова зустрівся з пенсіонерами Хмельницького відділу поліції, подякував їм за службу і привітав із Днем пенсіонера системи МВС.

  

Вчора міський голова Олександр Симчишин подарував для міського відділку поліції дванадцять нагрудних камер та комп'ютер для їх обслуговування.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео