ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Пошили власноруч: в Шепетівці діти обмінювали перехожим поліетиленові пакети на екоторби

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2384 1
Екосумки з Шепетівки уже встигли підкорити столицю
Екосумки з Шепетівки уже встигли підкорити столицю. Фото: shepvisnyk.com.ua

Собівартість однієї екоторби - 44 гривні.

Днями колектив Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату спільно з вихованцями закладу провели незвичну святкову акцію. Діти пропонували перехожим безкоштовно обміняти їхні поліетиленові пакети на модні «екоторбинки». Рівно півсотні шепетівчан стали власниками «ekobag», які були пошиті руками вихованців навчально-виробничого комбінату.

Як повідомляє Шепетівський вісник, робота з розробки проекту з виготовлення екоторбинок розпочалася у вересні цього року. Ініціативна група Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату презентувала свій бізнес-план на конкурс Шепетівського міськрайонного центру зайнятості. Отримавши почесне друге місце, діти і педагоги розпочали активно працювати над втіленням ідеї у життя.

Екосумки шили вихованці, які здобувають професію швачки. Собівартість однієї «складає 44 гривні. Як йдеться в повідомленні, найбільше сумок пошили, як не дивно, юнаки, учні 10-класу спеціалізованої школи-інтернату, які розпочали навчання лише з вересня. Ентузіазму у хлопців побільшало, коли екоторби з логотипом MNVK стали замовляти через Інтернет. Зокрема, екосумки з Шепетівки підкорили місто Тернопіль і столицю.

У День святого Миколая вихованці закладу пропонували мешканцям Шепетівки обміняти їхні поліетиленові пакети на зручну брендову сумку. Відтак діти мають надію, що відтепер щасливі власники екоторб користуватимуться винятково екологічними, а не з поліетилену.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео