ye-logo.v1.2

Масова загибель собак в притулку Старокостянтинова: медики назвали причину

Суспільство 5119
Вижити вдалося лише малюкам, які не контактували з хворими собаками та кільком дорослим. Це трохи більше трьох десятків собак
Вижити вдалося лише малюкам, які не контактували з хворими собаками та кільком дорослим. Це трохи більше трьох десятків собак. Фото: з архіву

Зі 120 собак вижили три десятки.

Тиждень тому в тимчасовому собачому притулку в Старокостянтинові почали масово гинути собаки. Волонтери запідозрили, що чотирилапих навмисно отруїли.

«У п’ятницю захворіли дві собаки. У суботу частина собак уже мала видимі ознаки погіршення здоров’я. Вже у неділю мали страшну картину – собак довелося виносити з притулку мішками», - розповіла тоді сайту "Є" Оксана Кулинич, голова громадської організації «Екозахист Старокостянтинів».

Саме тоді волонтери почали говорити про навмисне отруєння тварин, оскільки, кажуть, громадській організації неодноразово натякали про те, що такий притулок не потрібен.

"Нині ситуація вкрай невтішна. Вижити вдалося лише малюкам, які не контактували з хворими собаками, та кільком дорослим. Це трохи більше трьох десятків собак. Ми зробили незалежні аналізи у столиці. Лікарі поставили діагноз ентерит. Це запальний процес у кишківнику, який може передаватися від собаки до собаки. Що стало джерелом захворювання? Ми і далі підозрюємо навмисне отруєння. На жаль, не зробили дослідження на наявність отрутохімікатів, бо такі реактиви нам не по кишені. Але вже впевнені точно, що немає хвороби, яка б несла загрозу життю людей - немає ні сказу, ні сальомонельозу". Нині собаки, які вижили, проходять лікування", - каже Оксана Кулинич.  

Нагадаємо, тимчасовий притулок для собак створили в Старокостянтинові всього два місяці тому. Ним опікуються волонтери громадської організації «Екозахист Старокостянтинів». Він не перебуває на балансі міста, а утримується виключно на благодійні кошти та допомогу, яку надають місцеві мешканці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую