ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За полювання на косулю браконьєрові доведеться сплатити десятки тисяч штрафу

Суспільство 4072
Браконьєра вистежили за допомогою квадрокоптера
Браконьєра вистежили за допомогою квадрокоптера. Фото: kremen.today

Чоловік полював без дозволу та у невстановлені строки.

Славутський міськрайонний суд визнав винуватим браконьєра, який полював без дозволу на полювання та у невстановлені строки.

Як повідомляє прес- служба державного підприємства «Славутський лісгосп», чоловік вирушив на полювання у четвер – заборонений для полювання день. Полював в лісові мисливські угіддях Славутської районної ради українського товариства мисливців та рибалок. Того для він вполював самця козулі європейської - без дозволу на полювання та у невстановлені строки.

Зафіксували порушення за допомогою квадрокоптера працівники лісового господарства, які здійснювали обстеження насаджень для рубки.

Браконьєра оштрафували на 1020 гривень, у нього конфіскували мисливську рушницю та підстрелену здобич. Окрім цього, додають в прес-службі лісгоспу, славутський міськрайонний суд присудив стягнути з горе-мисливця на користь держави 32 тисячі гривень майнової шкоди.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую