ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

На Google-мапі перейменували парки Хмельницького, навчальні заклади та кафе. Як змінити ці «фейки»?

Суспільство 4231
Невідомі перейменували парк Чекмана на Гугл-мапі
Невідомі перейменували парк Чекмана на Гугл-мапі

Чимало фейкових назв закладів «присвоїли» ім’я бразильського стриптизера.

Ліцей №17 імені Рікардо Мілоса, Хмельницький колегіум імені Рікардо Мілоса – ось неповний перелік закладів, який з’явився на картах Google. Ім’ям бразильського стриптизера Рікарда Мілоса «перейменували»  ліцей в Красилові, вокзал у Старокостянтинові та навіть дитячий садок у Теофіполі!

Але це ще не все. Хмельницький парк імені Чекмана на мапі наразі називається на честь серійного маніяка Чикатила, Молодіжний парк – імені Жосткого Бухіча, а дендропарк «Поділля» – імені Лейтенанта Стрільця.

Найбільше ж фейкових назв «названі на честь» Рікардо Мілоса. Це не лише навчальні заклади, а й кав’ярні з магазинами, парк у Шепетівці. Цей бразильський стриптизер став відомим декілька років тому після відео, де він танцює в червоній бандані та трусах. А починаючи з 29 грудня, як пише «Апостроф» на картах Google Росії, а згодом і в Україні почали з'являтися заклади імені Мілоса, який ще й став фейковим героєм так званої ДНР – його фото було опубліковане в повідомленні, що «загинув сержант 14-й дивізії 88 полка ДНР з позивним «славянин».

Вчора, 1 січня, перейменовані на мапі в честь Мілоса були певні пам’ятки в сусідній Вінниці. Про це пише «20 хвилин». Сьогодні ж, схоже, хвиля докотилася і до Хмельниччини.

Перейменованими стали і деякі навчальні заклади.

Як таке могло статися? Змінити назву на Google-мапі може, по суті, будь який користувач. Для цього потрібно навести на той чи інший заклад та запропонувати змінити назву. Потім користувач отримає відповідь: «Ми переглядаємо запропоновані Вами зміни. Дякуємо, що поділилися знаннями про місце (назва місця). Ви отримаєте сповіщення, щойно правки буде опубліковано». Ну, а далі, власне, чекати. Єдине, що, чим більше буде користувачів, які запропонують зміни, тим швидше вони будуть виправлені на карті.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую