ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

У Хмельницькому влаштували костюмований різдвяний забіг (ФОТО, ВІДЕО)

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1780

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Під час заходу учасники мали виконати кілька веселих завдань.

Сьогодні, 5 січня, у Хмельницькому вперше відбувся різдвяний фан-забіг. Незважаючи на морозну та сніжну погоду, кілька десятків хмельничан, одягнувшись у святкову атрибутику, пробігли центральною вулицею міста.

Як розповів один з організаторів заходу Владислав Гребенюк, забіг влаштували сподіваючись, що хмельничани відірвуться від святкових столів і прийдуть активно провести час разом.

«Згуртовуємо молодь, щоб спільно провести сьогоднішній день, а всьому місту додати різдвяного настрою. Сьогодні забіг не буде на швидкість, чи на витривалість. Ми будемо бігати в своє задоволення», - сказав Владислав.

Всього у забігу взяло участь близько трьох десятків хмельничан. Більшість з них – молодь, хоча були й більш зрілі хмельничани.

Впродовж забігу на учасників очікувало чотири основних «Стопи», де вони виконували колядки, щедрівки, брали участь у флешмобі та інтерактивих іграх. Розпочався захід на майданчику перед кінотеатром Шевченка з ігрової руханки. "Злови різдвяного оленя", "Я їду в Лапландію" та інші ігри мали виконати містяни.

Костюми для забігу хмельничани обрали різноманітні

Морозна погода любителів забігу не злякала

 

Усі весело провели час

Офіційний старт...

 

.. і побігли

А дорогою танцювальний флешмоб

Під завершення забігу спів щедрівок

Долучилися й дорослі хмельничани

Закінчився фан-забіг хороводом навколо головної ялинки міста

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую