ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Півтисячі автівок на єврономерах розмитнили у Хмельницькому

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1926
Розминили 501 автомобіль
Розминили 501 автомобіль. Фото: karpatvisnuk.com.ua

Власники автівок сплатили до бюджету понад 31 мільйон гривень.

Станом на 3 січня митний пост «Хмельницький – центральний» приєднав 501 автомобіль до плеяди розмитнених за новими правилами. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

«Власники таких транспортних засобів сплатили до бюджету понад 31 мільйон гривень митних платежів. Державна казначейська служба України у свою чергу спрямовує їх на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, покриття дефіциту коштів Пенсійного фонду України», - йдеться у повідомленні.

Хмельницька митниця ДФС наголошує, що згідно з нововведеннями у митному законодавстві до 24 травня 2019 року можна офіційно оформити автомобіль без застосування оновлених штрафних санкцій.По завершенню цього періоду починають діяти нові розміри штрафів.

У разі недотримання строків та умов митних режимів тимчасового ввезення та транзиту та у разі притягнення особи до адміністративної відповідальності, така особа має сплатити штраф – від 170 гривень до 170 тисяч гривень також передбачена конфіскація транспортного засобу.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую