ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Підсумки дня: старі проблеми, хоч і після Різдва

Суспільство 886
У Хмельницькому 8 січня чи не вперше провели загальноміське колядування
У Хмельницькому 8 січня чи не вперше провели загальноміське колядування. Фото: автора

Якими були новини 8 січня.

Перший робочий день після різдвяних вихідних видався відносно спокійним в інформаційному просторі України та Хмельниччини. Щоправда, як і попередні дні, новини були на «будь який смак». Отож, коротко про день, що минає.

Ще зранку хмельничан закликали прийти в центр міста на загальноміське колядування. І, попри те, що захід в робочий день розпочався о 16.00, людей зібралося чимало. Участь у ньому взяли три десятки творчих та освітніх колективів міста. Загалом до театрального дійства долучилися кілька сотень хмельничан.

Утім, для деяких мешканців області, нині не до свят. А все через стан здоров’я. Адже в області продовжують фіксувати випадки захворюваності на ГРВІ та кір. Лише за останні три дні, до прикладу, до Хмельницької міської інфекційної лікарні поступило 19 хворих на кір. А в Кам’янці-Подільському, через захворюваність на ГРВІ та грип, сьогодні діти не пішли до шкіл. Там вирішили продовжити карантин. Але є і приємні новини. В середньому, рівень сезонної захворюваності в області почав йти на спад.

Чимало дошкільнят Хмельницького сьогодні повернулися до дитячих садочків, а їхні батьки дізналися – з першого січня подорожчало харчування. Вартість зросла на гривню і складає за одну дитину 25 гривні, а не 24, як раніше. Причина - збільшення прожиткового мінімуму і підвищення цін на продукти харчування. Зауважимо, як і раніше, 40 відсотків від цієї суми компенсує міський бюджет, 60 відсотків – кошти батьків.

А зведений загін хмельницьких поліцейських вирушив у зону проведення Операції об’єднаних сил. Як повідомили у Нацполіції області, більшу частину загону склали досвідчені бійці спецроти «Богдан». Правоохоронці нестимуть службу на блокпостах і допомагатимуть місцевим поліцейським в охороні публічного порядку та виконанні інших завдань.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую