ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рівень сезонної захворюваності в області знижується – епідеміолог

Здоров'я 2014
Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 62,2%
Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 62,2%. Фото: bbc.com

Епідемічні пороги перевищені у 6-ти регіонах Хмельниччини.

У перший тиждень нового року на грип та ГРІ в області захворіло 6 тисяч 680 осіб. Про це повідомила лікар-епідеміолог Хмельницького лабораторного центру МОЗ Лариса Калінер.

«Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності по області серед дітей та дорослих зменшився на 26,3% і 14,2% відповідно. Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 62,2%. Госпіталізовано 4,3% від загальної кількості захворілих», - повідомила медик.

Додає, що показник захворюваності на грип та ГРІ в області є нижче порогового рівня на 3,3% і відповідає низькій інтенсивності епідемічної активності.

«Епідемічні пороги перевищені у 6-ти регіонах області: у Дунаєвецькому – на 59,2%; у Нетішині – на 42,14%; у Хмельницькому – на 26,2%; у Полонському районі – на 15,7%; у Хмельницькому районі – на 9,1%; у Кам’янець-Подільському – на 8,1%», - інформує лікар-епідеміолог.

Вірусологічно підтверджені випадки грипу зареєстровані у Хмельницькому та Хмельницькому, Старосинявському, Старокостянтинівському, Шепетівському, Дунаєвецькому, Ізяславському районах.

В Україні також спостерігається низька активність грипу та ГРІ. Захворюваність нижче порогового рівня на 4,3%. Перевищення епідемічних порогів відзначається у 5-ти областях.

До речі, з початку епідсезону зареєстровано 7 летальних випадків від грипу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую