ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Новий-старий тролейбус: Хмельницьким курсуватиме капітально відремонтований «рогатий»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1641
Тролейбус виїде на вулиці міста за кілька днів
Тролейбус виїде на вулиці міста за кілька днів. Фото: скрін з відео

Вартість робіт – близько півтора мільйона гривень.

За кілька днів вулицями Хмельницького почне курсувати капітально відремонтований 30-річний тролейбус. Як повідомив директор ХКП «Електротранс» Віктор Паламарчук, здійснювали роботи за кошти підприємства, їх вартість 1 мільйон 404 тисячі гривень.

«Тролейбусу біля 30 років. Він відслужив на нашому підприємстві. Важко було знайти фахівців, які хотіли б зробити капітальний ремонт тролейбуса, бо випущений дуже давно і невеликою партією. Зрозуміло, що запчастини та комплектуючі до такого транспортного засобу не легко знайти. Але ми провели тендер, і дві компанії висловили бажання здійснити такі роботи. Одна з них виграла і відремонтувала тролейбус за 2 місяці», - каже Віктор Анатолійович.

За його словами, фінансування здійснює ХКП «Електротранс». Підприємство проплатило уже третину суми, решту виплатять упродовж деякого часу. Віктор Анатолійович зазначає, що всі ці нюанси були обговорені із компанією, яка виконувала роботи.

«Ми задоволені якістю виконання робіт. Поставлені всі основні вузли, агрегати, кузов, обшивка всередині та зовні, шини, диски, задній міст, система підсилювання, підлога, поручні, сидіння та інше. За кілька днів "рогатий" почне курсувати містом. Він буде їхати практично по всіх маршрутах», - додає директор.

Віктор Паламарчук розповідає, що це вже четвертий капітально відремонтований тролейбус за останні майже 4 роки. Два з них профінансували із міського бюджету, ще два за кошти комунального підприємства.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую