ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

«Укрзалізниця» запроваджує для людей з інвалідністю продаж пільгових квитків через інтернет

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 591
На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті «Укрзалізниці»
На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті «Укрзалізниці». Фото: ілюстрація ipress.ua

На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті відомства.

Громадяни пільгових категорій, а саме люди з інвалідністю, зможуть придбати пільгові квитки на поїзди онлайн, повідомили на сайті АТ «Укрзалізниця».

«Це стало можливим завдяки запровадженню «Укрзалізницею» спільно з Міністерством соціальної політики відповідної опції на сайті booking.uz.gov.ua, яка суттєво покращить якість обслуговування людей з інвалідністю. На першому етапі нова функція працюватиме в тестовому режимі виключно на сайті «Укрзалізниці» booking.uz.gov.ua, у подальшому сервіс буде доступний також через мобільні додатки», - йдеться у повідомленні.

«Тепер, коли Міністерство соціальної політики завершило роботу над формуванням електронної бази людей з інвалідністю, ми отримали можливість запровадити для них продаж квитків не лише в касах, а й онлайн. Раніше для цього треба було їхати виключно в каси на вокзалах. Крок за кроком впроваджуємо європейські стандарти обслуговування пасажирів і створюємо безбар’єрний простір і на вокзалах, і в онлайн-сервісах», – повідомив голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов у Facebook.

Під час оформлення пільгового квитка через інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, перевіряється в режимі реального часу в Централізованому банку даних з проблем інвалідності Міністерства соціальної політики.

Оформити проїзні документи через інтернет можуть люди з інвалідністю, які належать до пільгової категорії громадян на проїзд залізничним транспортом за пільговою ціною без використання талонів. Це інваліди Великої Вітчизняної війни І та ІІ групи, інваліди Великої Вітчизняної війни ІІІ групи та прирівняні до них особи, інваліди війни ІІ-ІІІ груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни, яким виповнилось 85 років та більше, інваліди війни І, ІІ та ІІІ групи, інваліди І, ІІ та ІІІ групи. Придбати пільгові квитки онлайн також можна дітям-інвалідам до 6 років та від 6 до 18 років.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую