ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Де у Хмельницькому реконструюють водопровід та систему водовідведення

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 784
На виконання інвестиційної програми МКП «Хмельницькводоканал» передбачено близько 10,4 мільйони гривень
На виконання інвестиційної програми МКП «Хмельницькводоканал» передбачено близько 10,4 мільйони гривень. Фото: khm.gov.ua

Міськрада інвестує у «Хмельницькводоканал» понад 10 мільйоні гривень.

На черговій сесії Хмельницької міської ради затверджена Інвестиційна програма КП «Хмельницькводоканал» підприємства на 2019 рік. Як повідомляють у міськраді, заплановані заходи, які будуть реалізовані впродовж року, дадуть можливість покращити якість водопостачання і водовідведення міста та зменшити кількість аварій на мережах.

«Загальна сума коштів для виконання інвестиційної програми складає близько 10,4 мільйона гривень, з них водопостачання – 6,3 мільйона гривень, решта – водовідведення», - йдеться у повідомлення.

Щодо водопостачання передбачені заходи:

- Реконструкція двох артезіанських свердловин Чернелівського водозабору.
- Будівництво водопроводу через річку Південний Буг по Старокостянтинівському шосе - забезпечить підвищення надійності водопостачання району “Заріччя”, “Виставка”, “Лезневе”;
- реконструкція ділянки водопроводу на вулиці Степана Бандери від вулиці Верхня Берегова до вулиці Нижня Берегова. Цей водопровід експлуатується з 1973 року і повністю відпрацював свій експлуатаційний та технічний ресурс. Впровадження даного заходу дозволить зменшити непродуктивні витоки води питної якості та значно знизити експлуатаційні затрати на утримання даного водопроводу за рахунок підвищення надійності його роботи, покращити якісні показники централізованого водопостачання північного району міста.
- Реконструкція ділянки водопроводу від вулиці Зарічанської до житлового будинку №16 по вулиці Старокостянтинівське шосе. Після проведення робіт очікуються позитивні зміни в стабільності надання послуг з централізованого питного водопостачання за рахунок зменшення зупинок водопостачання, зменшення витрат на аварійно-відновлювальні роботи, зменшення втрат води питної якості.

Щодо водовідведення передбачені заходи:

- Реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вулиці Старокостянтинівське шосе - забезпечить підвищення якості надання послуг з централізованого водовідведення міста Хмельницького, дозволить зменшити екологічну небезпеку басейну річки Південний Буг та навколишнього середовища обласного центру.
- Заміна насосного агрегату на КНС1. Каналізаційна насосна станція КНС1 здійснює перекачку господарсько-побутових стоків з 1968 року. Модернізація необхідна, бо обладнання відпрацювало свій матеріальний та амортизаційний ресурс, що в свою чергу підвищить енергоефективність використання обладнання та підвищить надійність роботи каналізаційної насосної станції.
- Реконструкція головної каналізаційної насосної станції із заміною затворів, засувок по вулиці Трудова, 6Б. Цей захід покращить якість та надійність роботи системи водовідведення в цілому та покращить якість надання послуг з водовідведення споживачам міста. Також сприятиме стабілізації дійсної екологічної ситуації в місті, в тому числі не забрудненню басейну річки Південний Буг.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую