ye-logo.v1.2

Шестеро подолян отримали відзнаку від Президента до Дня Соборності України

Суспільство 3294
Почесні звання отримали п
Почесні звання отримали п'ятеро подолян. Фото: zib.com.ua

Серед них працівники лісництва, культури, освіти, медицини області та народний депутат.

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами та присвоїв почесні звання з нагоди Дня Соборності України. Про це йдеться в Указі Глави держави №14 від 22 січня 2019 року. Згідно з документом серед 220 нагороджених у списку шестеро подолян.

Орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено народного депутата України від Хмельниччини Сергія Мельника.

Почесне звання «заслужений артист України» отримав соліст балету академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" Хмельницької обласної філармонії - Сергій Качуринця.

«Заслужений вчитель України» - це звання згідно з указом присвоєно учительці Шепетівського навчально-виховного комплексу ЗОШ I–III ступенів - Надії Гудковій.

«Заслуженого лікаря України» отримала завідувачка відділенням Хмельницької міської лікарні Теофілія Гречко.

Звання «заслужений лісівник України» отримав Петро Пешко - начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Наталії Фаліон, як керівнику народного аматорського театру пісні П’ятничанського сільського Будинку культури Гуківської сільської ради Чемеровецького району, присвоїли звання «заслужений працівник культури України».

Згідно з документом, звання і нагороди отримали: «за внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення».

Нагадаємо, з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки у Хмельницькому через Південний Буг утворили символічний «ланцюг єдності» та встановили меморіальну дошку голові Директорії УНР Симону Петлюрі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую