ye-logo.v1.2
26 Січня, 2020

День інсайтів, самопізнання та оновлення: у Хмельницькому пройде марафон трансформаційних ігор

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 773
Марафон транформаційних ігор відбудеться в приміщені мовної школи «Ola» по провулку Пекарському,6
Марафон транформаційних ігор відбудеться в приміщені мовної школи «Ola» по провулку Пекарському,6. Фото: з архіву

На фестиваль приїдуть майстри з різних міст України.

Вже цієї неділі, 27 січня, у Хмельницькому відбудеться марафон трансформаційних ігор. Хмельничани та гості міста матимуть нагоду зіграти в ігри різноманітних тематик - від бізнесу та фінансів до стосунків та самовдосконалення.

«Т-гра – це як модель вашого життя, під час якої можна побачити свої сильні та слабкі сторони, усвідомити власну виграшну стратегію дій та знайти спосіб досягнення цілей. В ігровій формі можна знайти виходи з різних життєвих ситуацій, пізнати свої можливості та їх реалізувати», - розповіла співорганізатор заходу Наталія Ковальчук.

На фестиваль приїдуть майстри з різних міст України, які ефективно та цікаво зможуть показати учасникам марафону шлях до досягнення мети і відповіді на будь-які запитання. Для тих, хто хоче відкрити грошовий потік у своєму житті, варто відвідати гру, яку проведе Вікторія Чернявська «Карман». Про істинність бажань, перешкоди у досягнення цілей, про способи спілкування з світом можна буде дізнатися під час гри «Генезис», яку проведе Ольга Трейна з Вінниці. А для тих, хто хоче знайти вихід на новий рівень свого життя та подолати кризи самоідентифікації, зможе зіграти в гру «Перехід» з Тетяною Чупіною.

Загалом, під час марафону відбудеться вісім ігор, які будуть поділені на дві лінійки і проходитимуть у різних аудиторіях. Кожен з учасників зможе обрати собі дві гри (одна триває чотири години). Вартість участі у марафоні платна: 400 гривень за увесь день, 250 гривень за участь в одній грі. Марафон проходитиме за адресою: м. Хмельницький, провулок Пекарський, 6 (мовна школа «Ola»).

Розклад марафону трансформаційних ігор:

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую