ye-logo.v1.2

Футбольне поле для СЗОШ №12: виконком сказав «так», але все залежить від можливостей бюджету

Суспільство 5673
У 2018 році для сім хмельницьких шкіл отримали сучасні спортивні майданчики
У 2018 році для сім хмельницьких шкіл отримали сучасні спортивні майданчики. Фото: з архіву

Без резолюції фінансового управління майданчик не будуватимуть.

Учора, 25 січня, на черговому засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке сайт "Є" транслював в прямому ефірі,  розглянули електронну петицію щодо облаштування футбольного поля на території СЗОШ №12 . Петиція набрала необхідну кількість голосів, тож її винесли на розгляд членів виконкому. Як зазначено у петиції, шкільне футбольне поле знаходиться у непридатному для комфортних занять спортом стані: поверхня поля нерівна, на деяких ділянках відсутнє трав'яне покриття. Тож автор петиції пропонує облаштувати на місці старого поля нове, що відповідатиме сучасним вимогам, матиме якісне штучне покриття та умови для проведення спортивних занять як учнів, так і жителів мікрорайону.

Члени виконкому подану на розгляд електронну петицію «Футбольне поле СЗОШ № 12» підтримали. Тепер, згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, Департамент освіти та науки при внесенні змін до бюджету міста Хмельницького на 2019 рік має надати пропозиції фінансовому управлінню щодо фінансування облаштування цього футбольного поля.

Людмила Корнієцька, виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, каже, що без резолюції фінуправління майданчик не будуватимуть:

«Якщо в міста немає фінансового ресурсу на зведення цього об’єкта, то Департамент освіти фінансувати його також немає змоги. Але маємо рішення виконкому про підтримання такої петиції. Тож подаватимемо пропозиці щодо фінансування цих робіт на наступне уточнення бюджету міста, а вже фінуправління має вирішити, чи давати на це кошти, чи ні. Якщо фінансових ресурсів не буде, доведеться чекати наступного уточнення бюджету або ж перенести це питання на наступний рік. Звісно ж, усі шкільні спортивні майданчики в місті хотілося б привести до більш сучасного стану. Доцільно їх усі облаштувати штучним покриттям, адже утримання майданчика, засіяного травою, витратне та важке», - пояснює Людмила Корнієцька.

Читайте також: У Хмельницькому відкрили сьомий за рік спортивний майданчик.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую