ye-logo.v1.2

У Хмельницькому 142 світлофори замінять впродовж року

Суспільство 2680
Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів
Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів. Фото: автора

Наразі в обласному центрі рух на дорогах регулюють близько 3,5 тисяч світлофорів.

У Хмельницькому 142 старих лампових світлофори замінять на нові світлодіодні з відліком часу. З міського бюджету на це виділено майже 2 мільйони гривень.

«Це будуть останні світлофори, які потребували заміни в нашому місті. Вони набагато економніші, адже спочивають у 7 разів менше ектроенергії і світять яскравіше. У центрі міста вони стоять уже декілька років, а от у віддалених мікрорайонах міста ще й досі стоять старі лампові світлофори», - розповів начальник монтажно-експлуатаційної дільниці по організації та регулюванню дорожнього руху комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Юрій Хамрик.

Окрім того, на двох вулицях – Тернопільській та Старокостянтинівському шосе встановлять нові світлофори, який раніше там не було. Обрали саме ці ділянки, аби уникнути аварій.

«Це світлофорний об’єкт на вулиці Тернопільський, а районі колишнього автопарку. Там досить насичених рух через пішохідний перехід і саме там буде встановлений новий світлофорний об’єкт. І ще один – це в’їзд в місто зі сторони Старокостянтинова. Вартість одного такого світлофорного об’єкта – 800 тисяч гривень», - каже Юрій Вікторович.

Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів. Найбільше їх на вулиці Кам’янецькій.

Читайте також:  Доцільно чи ні? Світлофори у Хмельницькому працюватимуть цілодобово (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую