ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

У Хмельницькому 142 світлофори замінять впродовж року

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 731
Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів
Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів. Фото: автора

Наразі в обласному центрі рух на дорогах регулюють близько 3,5 тисяч світлофорів.

У Хмельницькому 142 старих лампових світлофори замінять на нові світлодіодні з відліком часу. З міського бюджету на це виділено майже 2 мільйони гривень.

«Це будуть останні світлофори, які потребували заміни в нашому місті. Вони набагато економніші, адже спочивають у 7 разів менше ектроенергії і світять яскравіше. У центрі міста вони стоять уже декілька років, а от у віддалених мікрорайонах міста ще й досі стоять старі лампові світлофори», - розповів начальник монтажно-експлуатаційної дільниці по організації та регулюванню дорожнього руху комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Юрій Хамрик.

Окрім того, на двох вулицях – Тернопільській та Старокостянтинівському шосе встановлять нові світлофори, який раніше там не було. Обрали саме ці ділянки, аби уникнути аварій.

«Це світлофорний об’єкт на вулиці Тернопільський, а районі колишнього автопарку. Там досить насичених рух через пішохідний перехід і саме там буде встановлений новий світлофорний об’єкт. І ще один – це в’їзд в місто зі сторони Старокостянтинова. Вартість одного такого світлофорного об’єкта – 800 тисяч гривень», - каже Юрій Вікторович.

Наразі рух на території міста регулює близько 3,5 тисячі світлофорів. Найбільше їх на вулиці Кам’янецькій.

Читайте також:  Доцільно чи ні? Світлофори у Хмельницькому працюватимуть цілодобово (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую