ye-logo.v1.2

Чому біля парку Чекмана обрізали дерева

Суспільство 2756
У тополях прогнили стовбури
У тополях прогнили стовбури. Фото: із фейсбук-сторінки Андрія Попика

Тополі омолоджували комунальники.

У соціальних мережах хмельничани обговорюють доцільність омолодження дерев поблизу човнової станції, що у парку Чекмана. Більшість користувачів обурює те, що комунальники зрізали велику частину стовбурів тополь.

За словами директорки міського комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста Олени Мельникової, такі дії були необхідні, адже дерева перебували в аварійному стані. Окрім того, неодноразово на підприємство надходили звернення від хмельничан про те, що біля човнової станції неможливо гуляти через ламке гілля.

«По стовбуру дерев вверх було дуже багато сухого і ламкого гілля. Фахівці оглянули тополі і після того їх обрізали до тих пір, поки дерево стало живе. Дерева були досить в аварійному стані, тому так їх зрізали нижче. Людям здається, що обрізали надто багато, бо, зараз, зимою, воно трохи не естетично виглядає. Але ці дії були необхідні, оскільки стовбури прогнили. Тополі добре омолоджуються і розпустять крону навесні», - розповідає Олена Миколаївна.

Додає, що гілля, яке зрізали, подрібнять у спецмашині. Далі цими щепам опалюватимуть теплиці, де вже готуюються до висівання квітів.

 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую